חידוש רצפה – מה צריך לדעת?

חידוש רצפה בעלות נמוכה – איך עושים זאת?

מי שמתגורר בדירה ישנה יחסית, או בכזאת שהרצפה שלה מוכתמת, סדוקה: או נראית ישנה מאד – רוצה בוודאי לחדש את הרצפות. זאת על ידי החלפתן בתהליך שיפוץ מסיבי ויקר. עם זאת, אחת הדרכים לחסוך בעלויות באופן משמעותי – נעשית באמצעות חידוש מרצפות על ידי המומחים, ולא על דרך החלפת הבלטות. אבל כיצד מחדשים רצפה בעלות נמוכה? הדרך לחסוך ולחדש – בהמשך.

מי שרוצה לחדש את מראה הבית או את עיצוב הדירה הפרטית. מי שרוצה לנקות את המרחב ולעצב מחדש – פונה בדרך כלל לאנשי מקצוע, כמו קבלני שיפוצים, מעצבים, וחברות ניקיון, אשר מנקות מבנים מהיסוד, מבצעות ניקוי ספה יסודי ומקצועי, ניקוי שטיחים, צביעת קירות וכדומה.

החלפת מרצפות, דורשת שיפוץ מסיבי של  מספר ימי עבודה ותקציב גדול. החדשות הטובות הן, שאפשר לחדש מרצפות באמצעות חברת פוליש וניקון שיכולה להציע קשת שירותים רחבה, תחת קורת גג אחת.

אבל מה זה אומר – פוליש לרצפה?

מזה מספר שנים שבעלי דירות ובתים פרטיים בוחרים לבצע פוליש למרצפות. זאת כדי להבריק אותן ולהפוך את מראה המרחב הפנימי לנעים ונקי יותר. פעולה זאת מתבצעת על ידי מומחים ועל ידי חברות ניקיון אשר מקנות מספר דרכים לביצוע הפוליש – כמו פוליש במראה קריסטל: מט: מבריק וכדומה.

תהליך זה שאינו כולל החלפת בלטות ישנות בחדשות, ואינו כולל ימי שיפוץ ארוכים, מלאי אבק ומסורבלים – מאפשר פתרון לחידוש מראה הבית, ולאחר מכן ניקיון ושיפוצים כלליים של המרחב. מלבד פוליש, אפשר לשפר מראה של מבנים באמצעות פריסת שטיחים גדולים במבנה ובכך הסתרת כתמים ותיקונים. עם זאת, כדי להעלות את ערך הנכס, מומלץ לבצע תיקון והברקה מקצועית של הבלטות.

תהליך ההברקה

הברקת מרצפות על ידי מומחים, נעשית בתחילה עם שליחת הצעת מחיר ללקוח, זאת מהמומחים בניקוי והברקת מבנים. ההצעה תינתן בדרך כלל, לפי מטר מרובע. לאחר מכן מגיעים המומחים לדירה עם מכונות פוליש מקצועיות + חומר ההגנה וההברקה ושאר ציוד לשיפוץ מבנים. בתחילת התהליך, יעברו המומחים על הרצפה עם מלטשת מיוחדת עבור ליטוש הבלטות. לאחר מכן ובעת הצורך – יבצעו תיקונים קלים ברצפות. הליטוש מאפשר בין היתר הסרת כתמים קשים מהרצפה.

לאחר ייבוש מלא, ימרחו המומחים את הפוליש (באמצעות מכונה מקצועית) ויבריקו את המשטח. כעת יש להמתין 24 שעות בהן יתייבשו החומרים ויאפשרו מגורים במקום.

בחירת הדרך להברקה מתאימה

חשוב לדעת כי אנשי המקצוע עליהם להציע לכם מגוון דרכים להברקה והגנה על המרצפות, זאת תוך בחירת סוג הפוליש שמתאים לעיצוב הדירה. בכך תוכלו לבחור במראה מבריק, מט, בוהק או רטוב. לאחר יישום הפוליש, הבלטות יהיו מוגנות יותר והרצפה תראה חדשה ונעימה. את הרצפה יש לנקות בהתאם להוראות של אנשי המקצוע, בעוד שבמרכולים ובחנויות לחומרי ניקוי – אפשר למצוא חומרים ייעודים המתאימים לניקיון איכותי של המרצפות.

2020-10-25T21:39:04+00:00
Call Now Button
× פנו אלינו בוואטסאפ...