5 טיפים על פוליש וניקיון רצפת פרקט לבית ולמשרד

בשנים האחרונות, רבים בוחרים להתקין בביתם או בבית העסק שלהם, חיפוי פרקט וזאת בשל יתרונותיו הרבים ובין אלו נמצא את היעילות, העלות הנמוכה, ההתקנה, שאינה גובה מחיר רב כמו החלפת רצפה וכמובן הניקיון והתחזוקה השוטפת. אין ספק כי רצפת הפרקט היא נהדרת בכל קנה מידה ומומלצת לכל בית ולכל בית עסק. בכתבה הבאה, נעניק לכם מספר טיפים על הניקיון של הפרקט וכיצד לתחזק אותו כך שהמראה החדש ישמר לאורך זמן ולכם יישאר רק ליהנות ממנו.

ניקיון רצפת פרקט לבית ולמשרד- טיפים מנצחים:

ניקיון ותחזוקה שוטפת

אז נכון, כאשר גמרה בליבכם ההחלטה על התקנת פרקט לבית או לבית העסק, אחד הדברים, שעברו בראשכם היא העובדה שכל מה שצריך הוא מטלית לחה ובזאת הניקיון הסתיים. ובכן המחשבה הזו אינה רחוקה מהמציאות ואכן בתחזוקה יומיומית עם מטלית לחה אכן תעשה את העבודה אך חשוב מאוד להקפיד על כך שהיא תהייה אכן לחה ולחה בלבד. הפעולה המומלצת תהייה להרטיב את המטלית ולסחוט אותה היטב לפני כל מעבר על הפרקט – ואכן, גם אם מדובר באותו פרקט עמיד במים.

מוצרים ייעודים

תודות לעובדה שמדובר בחיפוי מאוד פופולארי, תמצאו בכל סופר וחנות מוצרים ייעודים לניקוי פרקטים. אין ספק, שמחירם יהיה גבוה יותר מאשר מוצרי ניקיון כלליים אך הם אלו שיעזרו לכם לשמור על הפרקטים בצורה טובה יותר ולאורך זמן.

פרקט עמיד במים

שוב לדעת, אם התקנתם פרקט עמיד במים, אופי הניקיון והתחזוקה הוא מעט שונה וכמו כן השימוש בו שכן פרקט, שאינו עמיד במים הוא פרקט שלא שופכים עליו מים ולא ניתן להתקינו במקלחת או בחדר הנוחיות ולכן הקפידו על תחזוקה נכונה בהתאם להוראות היצרן בהתאם לסוג הפרקט המותקן.

פוליש

אחד הדברים אותם יש לעשות מדי פעם הוא פוליש וניקיון והטיפ שלנו הוא לא לעשות זאת באופן עצמאי אלא לשכור את שירותיה של חברת פוליש לרצפות וכזו המתמחה ברצפת הפרקט של חברת ווד גאלרי. התייעצו עם מומחי הפרקט והבינו מה היא התדירות המומלצת לבצע פוליש לבית כאשר יש לכם חיפוי פרקט מותקן.

שואבים קודם!

במידה ובחרתם לעשות פוליש לרצפות בביתכם או בבית העסק, דאגו לבצע שאיבה יסודית קודם! ואנחנו מתכוונים לשאיבה הכי יסודית שאי פעם ביצעתם. פוליש וניקיון עבור פרקטים אינם אפקטיביים במידה והפרקט אינו נקי ולכן דאגו לשאיבה יסודית מאוד טרם הביצוע.

לסיכום,

באם השכלתם להתקין רצפת פרקט לבית העסק או לבית שלכם, עשיתם בחוכמה וכעת תוכלו ליהנות מכל היתרונות של הפרקט. בין אם מדובר על התחזוקה השוטפת הקלה לבין אם בתחושה הנעימה והחמימה שפרקט מעניק, ואם יש לכם ילדים אז בכלל מדובר בהחלטה נבונה שכן כל נפילה היא פחות כואבת ומסוכנת מאשר על בלטות.

2020-10-25T21:39:19+00:00
Call Now Button
× פנו אלינו בוואטסאפ...