פוליש קריסטל

פוליש קריסטל 2018-07-23T10:20:14+00:00

היתרונות של פוליש קריסטל

אם גם אתם מתלבטים לגבי האפשרות של ביצוע פוליש קריסטל בביתכם, הגעתם למקום הנכון. רגע לפני שאתם מקבלים החלטה חשוב שתכירו את היתרונות המשמעותיים של הפוליש ביחס לאפשרויות האחרות שניצבות על הפרק, וזאת כדי שתוכלו לקבל החלטה מושכלת ונכונה עבורכם. למשל, אחד היתרונות המרכזיים ביותר של פוליש קריסטל הוא יתרון העמידות. לעומת שיטות אחרות, פוליש קריסטל מחזיק מעמד זמן רב ואפילו עד שלוש שנים (בשיטות אחרות תיהנו מהתוצאה במשך כשנה). אם יתרון זה אינו מספיק, זכרו גם שקריסטל מסייע במניעת היווצרותם של כתמים על הרצפות, כך שאם נשפכו לכם משקאות קפה שונים או רטבים בזמן הבישול, קריסטל ימנע מהם להיספג באריחים ולהשאיר כתמים שאינם אטרקטיביים.

פוליש קריסטל למניעת שריטות

יתרון נוסף של פוליש קריסטל, שהוא ללא ספק משמעותי לכל מי שדואג למראה הכללי של הרצפות, הוא שיש לקריסטל יכולה למנוע שריטות וחקירות. מילוי האריחים בגלזורה החדשה הוא זה אשר מונע גם את החריקות והשריטות שבולטות מאוד לעין ונגרמות לרוב בעקבות גרירת רהיטים או חפצים כבדים. אם אתם בכל זאת חוששים שמא הפוליש יהפוך את הרצפה לחלקה ובכך יהווה סכנה לילדים המתרוצצים, הרשו לנו להסיר דאגה מלבכם פוליש קריסטל איננו מחליק ומכאן שהילדים יכולים להמשיך ליהנות ולהשתולל כאוות נפשם, ללא כל סיכון למידע נוסף.

כך זה קורה בפועל

חברת פוליש מקצועית ומנוסה אשר אמונה על ביצוע פוליש קריסטל בביתכם, היא חברה אשר תפעל בדרך כלל על פי השלבים הבאים. ראשית יש להכין את הרצפות לקראת תהליך הפוליש, וזאת באמצעות צחצוח האריחים באמצעות מכונת פוליש ייעודית. לאחר שהרצפות מתייבשות ניתן להמשיך בתהליך ולהחדיר חומר מבריק בסיסי, גם זאת באמצעות המכונה, ולאחר מכן מוחדר חומר הברקה נוסף שמתבצעת בפעולה של צמר מגנזים, גם כן באמצעות המכונה. לבסוף, נציגי חברת הפוליש יעברו שוב על הרצפות (עם מכונת הפוליש כמובן) לטובת הפיניש האחרון והחשוב – וכדי ליצור מראה אחיד ומבריק. כפי שניתן להבין, התהליך כולו מתבצע עם ציוד מתאים ועם חומרים ייחודיים, ומכאן שנדרשת עבודה מקצועית ואיכותית של חברת פוליש מנוסה. אל תתפשרו על מראה הבית שלכם, בחרו רק בחברה טובה ומנוסה, שיש לה גם את המומחיות הדרושה לביצוע התהליך וגם את הציוד הנדרש ואת הצוות הטוב ביותר. הרצפות ישפיעו במידה עצומה על מראה הבית כולו, ומכאן שאיכות הפוליש היא נושא שאין בו מקום לעיגול פינות או לפשרות.

כל מזמין השירות באתר מקבל הדברה ירוקה חינם

Call Now Button
× פנו אלינו בוואטסאפ...