פוליש עם חברת אחזקות

פוליש עם חברת אחזקות

אנו נוטים להשקיע משאבים רבים בקניה של נכס חדש. בדרך כלל מדובר על עשרות אלפי שקלים שהושקעו בבית ולכן יש לשער שתרצו לשמור עליו ברמה גבוהה כך שהערך שלו לא ירד ותוכלו ליהנות ממנו לאורך שנים ארוכות. רצפת הבית היא אחד המקומות שנמצא בסיכון קבוע לשחיקה, ולמעשה כל עוד יש דיירים אשר מסתובבים בבית היא נפגעת מסוליות נעליים, רהיטים שזזים, אבק וחומרי ניקיון שמשאירים סימנים.

בבניינים חדשים (וגם בישנים) ניתן לפנות אל חברת ניהול ועד בית שתפקידה הוא לדאוג לכל מה שקשור לאחזקה, ניקיון ועניינים כספיים מול הדיירים בבניין. פניה לחברת ניהול תחסוך לכם זמן וכסף רב שכן היא מחזיקה בצוות מנוסה ומיומן שמסוגל לבצע כל עבודה.

איך לבחור חברת ניהול

על מנת להגיע אל חברת ניהול ועד בית איכותית חשוב לבדוק כמה גורמים חשובים:

  • כדאי מאוד להיכנס אל אתר האינטרנט של החברה ולראות מה הניסיון שלה. מומלץ לבדוק המלצות של לקוחות אחרים, לראות מי הם ומה ההתרשמות שלהם מהשירות שהחברה מעניקה.
  • חברת ניהול היא בעצם סוג של מתווך ביניכם לבין אנשי השירות השונים. כדאי לברר עם אילו בעלי מקצוע היא עובדת ומה רמת העבודה שלהם.
  • את חתימת ההסכם כדאי לעשות רק כאשר אתם סגורים על הכול. חשוב לקרוא את ההסכם ולוודא שאין בו מוקשים. לאחר שתחתמו אז הוא כבר יהיה מחייב ומומלץ לבדוק את כל השירותים שהיא מציעה לכם.
  • ישנם שירותים רבים שיכולים להיות מוענקים על ידי חברת ניהול וכדאי לחקור קצת את הנושא כך שתוכלו לשאול את השאלות הנכונות.

מה יכול להשתבש

כאשר אתם חותמים על חוזה מול חברת ניהול אז לא יהיה פשוט להשתחרר ממנו. על כן מומלץ להיות בטוחים לגמרי ובכל מקרה לא לחתום על תקופה ארוכה מידי. ישנם לא מעט מכשולים ועדיף לדעת אותם לפני שתהיו כבולים בחוזה שלא מספק לכם מענה מתאים. פניה לעורך דין עם החוזה תוכל לפתור לכם שאלות רבות. בדרך כלל אם עובדים נכון אז הכול עובד כמו שצריך ולא צצות בעיות. הדיירים יכולים לנהל חיי שגרה שלווים כאשר חברת הניהול דואגת לשאר.

חברת פוליש אופיר מציעה לכם מגוון רחב של שירותים המעניקים לבית שלכם מראה חדש, מצוחצח, נקי ואופנתי.

2020-10-25T21:41:23+00:00
Call Now Button
× פנו אלינו בוואטסאפ...