פוליש לרצפת המטבח

פוליש לרצפות המטבח הכפרי הינה פעולה מקצועית המיודעת למטרות ניקוי רצפות המטבח וזאת בהתאם לסוג משטח הריצוף במטבח כפרי וגודלו. פעולה זו מיועדת ומיושמת גם במטבחים מוסדיים בהם תדירות הפעולה הינה תכופה יותר וגם במטבחים ביתיים בהם ניתן לבצע את הפעולה בהתאם לצורך ו/או ברמה התחזוקתית-תקופתית אחת למספר חודשים.

ניקוי רצפות המטבח הביתי הינה פעולה המיושמת באמצעות מכשיר פוליש בשיטת פוליש קריסטל המותאמת למגוון רחב של סוגי משטחים בגודל בינוני. שיטת פוליש קריסטל מותאמת לכל סוגי המשטחים בסגנון מטבחים שונים וזאת ללא קשר לסוג של המטבח אלא בדגש על משטחי הריצוף של המטבח ולכן היא יכולה להתאים גם למטבחים מעוצבים כגון מטבח כפרי או מטבחי יוקרה אחרים.

פוליש קריסטל למטבחים – כיצד?

פעולת פוליש קריסטל למשטחי הריצוף במטבח מיושמת במספר שלבים עיקריים הכוללים:

  • ניקוי מקדים של המשטח באמצעות כלי ניקוי ידניים (מטאטא, מגב וכו)
  • ניקוי יסודי של משטחי הריצוף באמצעות מכונת פוליש ייעודית
  • החדרת חומר קריסטלי אל חריצי הריצוף במשטח
  • התזת חומר קריסטלי על גבי המשטח
  • קרצוף המשטח באמצעות מכונת פוליש
  • הברשת המשטח

פעולות אלו מיושמות באמצעות מכשירי פוליש ייעודיים המותאמים לסוג המשטח, כאשר מינון חומרי הקריסטל המוחדרים ומותזים על גבי המשטח נקבעים בהתאם לגודל משטח הריצוף ולמצבו הנוכחי לפני הפעולה. שימו לב- ככל שמופיעים יותר סימני לכלוך נוקשים על גבי המשטח כך תידרש כמות גדולה של החומר הקריסטלי ולעיתים ניתן לחזור על פעולת הקרצוף מספר פעמים עד להסרת הלכלוך במלואו.

פוליש קריסטל לניקוי רצפות המטבח – כל היתרונות

פעולת פוליש קריסטל על גבי משטחי הריצוף במטבח, מאפשרת לכם ליהנות ממספר יתרונות בולטים הכוללים בין היתר:

הסרה מיידית של כתמי לכלוך נוקשים, לרבות, כתמי שמן וצבע

מראה חלק ומבריק בגמר הפעולה- המראה אומנם חלק אך המשטח איננו מחליק

עמידות גבוהה מפני סימני שחיקה ושריטות

עמידות בפני לכלוך נוקשה לאורך זמן

משטח מבריק הניתן לניקוי בקלות ובנוחות באמצעות העברת מטלית לחה

את פעולת ההברקה וההברשה של משטחי הריצוף במבטח הביתי בשיטת פוליש קריסטל מומלץ ליישם אחת לשנה ו/או אחת לשישה חודשים בהתאם למצב המשטח. כמו כן, תוכלו לחזור על הפעולה אחת לחודשיים- שלושה וליהנות ממראה משטח מבריק וחלק (ושוב נציין שהוא אינו מחליק).

פוליש מסוג קריסטל למטרות ניקוי משטחי ריצוץ במטבח הביתי ניתן למצוא בעלות ממוצעת של 15 עד 30 שקלים לכל מ"ר (מטר רבוע).

חשוב לזכור שאת פעולת הפוליש מומלץ לבצע אך ורק בסיוען של חברות ניקיון ופוליש העוסקות ומתמחות בנושא, וזאת על מנת להבטיח לעצמכם מראה משטח מבריק ומצוחצח בגמר הפעולה ועל מנת ליהנות משירותי ייעוץ והכוונה מקצועית בכל הנוגע לסוג שיטת הפוליש המותאמת ביותר לסוג המשטח המצוי במטבחכם הביתי.

2020-10-25T21:41:05+00:00
Call Now Button
× פנו אלינו בוואטסאפ...