חברת פוליש לרצפה

חברת פוליש לרצפה 2022-07-20T10:43:51+00:00

עבודות אחרונות

צרו איתי קשר

פוליש לרצפה מבריקה ומרשימה

אחד התהליכים החיוניים ביותר לבית הוא התהליך של פוליש לרצפה, וכדי לבצע אותו כהלכה נדרש שימוש במכונה מיוחדת שפועלת על הרצפות, משייפת אותן והופכת אותן לחלקות יותר. המכונה הזו הוא למעשה כלי ליטוש שבאמצעות קרצוף הופך את המרצפות למבריקות ויפות, אבל בעיקר עושה את זה בצורה מהירה ויעילה הרבה יותר מאשר הפתרון החלופי – קרצוף ידני של המרצפות באמצעות סקוטש פשוט, פעולה שדורשת המון זמן ובעיקר המון מאמץ. מכונת הפוליש גם מבצעת שימוש בחומר מיוחד של שעווה מותכת אשר מצפה את הרצפות בשכבת הגנה שקופה. לצד הפתרונות הביתיים הקיימים, שהם אופציה למי שרוצה לעשות את זה לבד, השכרת שירותיה של חברת פוליש מקצועית ומיומנת היא עדיפה כדי להבטיח תוצאה איכותית ומדויקת, וגם משום שהיא תחסוך לכם הרבה מאוד כאבי ראש ומאמצים.

אם אתם מעוניינים לבצע פוליש לרצפה ניצבות בפניכם מספר אפשרויות. פוליש וקס הוא פתרון אידאלי למשטחי אבן בכלל ושיש בפרט, והוא יעשה את העבודה נפלא בכל הקשור לסוגי אבן אלו, אבל בכל הקשור לרצפות גרניט פורצלן הוא יהיה אפקטיבי הרבה פחות. מנגד, פוליש קריסטל יתאים גם לאבן ולשיש, בל הוא גם ילטש את האבן בעדינות רבה ויצפה אותה בחומר מיוחד שמשווה לרצפה שלכם מראה רענן ונפלא, מה שמשווה לבית כולו לוק יוקרתי הרבה יותר. בנוסף ליתרונות אלה, פוליש קריסטל הוא גם עמיד יותר לאורך זמן והוא יהפוך את הרצפה לחסינה בפני שריטות אפשריות.

סוגים נוספים של פוליש לרצפה

בנוסף לפוליש וקס או קריסטל ישנן אפשרויות נוספות למי שמעוניין לבצע פוליש לרצפה בבית או במשרד. פוליש יהלום כולל שימוש ברשת יהלום ובהברקת הרצפה באמצעות חומר ייחודי שמצפה את הרצפה אבל גם אוטם אותה כדי למנוע מחומרים שונים להיספג בה. ניתן להשתמש גם בדיסק מיוחד לצורך ליטוש אבן, בעיקר כאשר הריצוף הוא שיש, אבל יש לקחת בחשבון שסוג פוליש זה הוא יקר יותר מסוגים אחרים. אם הרצפה שלכם היא דווקא רצפת בטון, פוליש לרצפה כזו צריך להתבצע בשיטת פוליש אקרילי. כדי לקבוע איזה פוליש יתאים יותר למרצפות שלכם וגם למטרה שאתם מציבים בפני עצמכם, מומלץ שתיוועצו עם המומחים של חברת פוליש מקצועית ואמינה. הם יוכלו להציע לכם פתרונות אידאליים ולהמליץ על טכניקת הפוליש המתאימה ביותר לביתכם, תוך התאמה למכלול השיקולים שלכם, לרבות השיקול הכלכלי, כמובן.

כל מזמין השירות באתר מקבל הדברה ירוקה חינם

Call Now Button
× פנו אלינו בוואטסאפ...