מתי מומלץ לבצע פוליש לרצפה?

מתי מומלץ לבצע פוליש לרצפה? 2016-11-17T14:51:30+00:00

[vc_row full_width="" parallax="" parallax_image="" type="" padding_top="30" padding_bottom="30"][vc_column width="1/3"][vc_widget_sidebar sidebar_id="sidebar-1"][/vc_column][vc_column width="2/3" css=".vc_custom_1463569970140{margin-top: 20px !important;}"][vc_column_text css_animation="appear"]מראה הבית חשוב לנו, התחזוקה שלו משמעותית מאוד ובהתאם לכך אנחנו משקיעים זמן ומשאבים בעיצוב, בניקיון ובסדר. אלא שלצד הניקיון השוטף והתחזוקה הכללית של הדירה כולה יש גם פרט אחד נוסף שמחייב תשומת לב, והוא הריצוף שלכם. נכון, אפשר להסתיר ריצוף שחוק באמצעות שטיח רחב אבל גם במקרה הזה סביר להניח שחלקים נרחבים מהאריחים הבלויים, השרוטים או המלוכלכים יהיו עדיין חשופים לעיני כל. אחת הדרכים הטובות ביותר להתמודד עם הבעיה הגדולה הזו לבצע פוליש לרצפה. אז איך בדיוק זה עובד, ואיך תעשו את זה נכון?

מה זה בעצם אומר?

פוליש לרצפה הוא דרך מצוינת לתחזק את הרצפות, לשמר את איכותן ובעיקר להחזיר להן את הברק שאובד לאורך הדרך. הזזת רהיטים שורטת את האריחים, לכלוך מצטבר מפחית את הברק שלהן וגם הזמן עושה את שלו, כפי שהוא מצליח לעשות את שלו בשלל הזדמנויות אחרות. שיקום הברק וחזרה למראה חדש ונקי הם שני יעדים שניתן להשיג על ידי הקפדה על ביצוע פוליש לרצפה מפעם לפעם, אך חשוב להבחין היטב בין סוגי פוליש שונים המתאימים לסוגי ריצוף שונים.

סוגי פוליש לרצפה

ישנם שלושה סוגים עיקריים של פוליש לרצפה, כאשר פוליש וקס נחשב לפתרון מהיר וזול למדי שמתאים למי שלא מתכוון לרהט את הבית לעיתים קרובות ובכך לגרום לשריטות חוזרות ונשנות, וגם למי שמתגורר בבית ללא ילדים קטנים שעשויים להחליק. זאת משום שהחיסרון העיקרי שלו הוא שהווקס עשוי להיות מחליק למדי. פוליש קריסטל הוא פוליש לרצפה שנחשב לאיכותי יותר, והוא גם אינו מחליק. פוליש זה גם לא סופג שריטות או כתמים, וזהו יתרון חשוב נוסף, אם כי ללא ספק זהו מהלך יקר יותר. לבסוף, פוליש אקרילי מתאים בעיקר לבתי עסק ולמפעלים, ולמשטחי אבן, בטון ו-PVC.

הדרך הנכונה לעשות זאת

אם אתם רוצים לבצע פוליש לרצפה בצורה איכותית וטובה באמת, בחרו חברת פוליש מקצועית ומנוסה, שמחזיקה בציוד המתקדם ביותר, בחומרי הניקיון האיכותיים ובצוות שיידע להציע לכם את סוג הפוליש המתאים לכם ביותר. המלצות של חברים, חוות דעת באינטרנט והתייעצות עם קבוצות שונות ברשתות החברתיות, כל אלה יעזרו לכם לאסוף מידע מדויק ולגלות בעצמכם איזו חברת פוליש היא החברה המקצועית והטובה ביותר למטרה שלכם. בנוסף חשוב לזכור כי מחירים אטרקטיביים מאוד עשויים להישמע מפתים, אבל לא תמיד הפיתוי מוצדק. מחיר נמוך מדי עלול לרמוז לכם על חברה שאיננה מקצועית דיה, על חומרים שאינם איכותיים או על היעדר ניסיון וידע. לבית שלכם, הפינה הכי אינטימית שלכם, מגיעה תשומת לב רבה ובעיקר עבודה איכותית של חברת פוליש שיודעת היטב מה היא עושה ואיך להחזיר לדירה שלכם את הברק ואת הרעננות שהיו לו ביום הראשון.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width="" parallax="" parallax_image="" type="" padding_top="None" padding_bottom="30"][vc_column width="1/1"][vc_btn title="חייגו לייעוץ חינם 053-2268014" style="custom" shape="rounded" color="green" size="lg" align="center" i_align="left" i_type="fontawesome" i_icon_fontawesome="fa fa-adjust" i_icon_openiconic="vc-oi vc-oi-dial" i_icon_typicons="typcn typcn-adjust-brightness" i_icon_entypo="entypo-icon entypo-icon-note" i_icon_linecons="vc_li vc_li-heart" css_animation="appear" button_block="true" add_icon="" i_icon_pixelicons="vc_pixel_icon vc_pixel_icon-alert" custom_background="#e9ee33" custom_text="#3b497b" link="url:tel%3A053-2268014||"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width="" parallax="" parallax_image="" type="" padding_top="None" padding_bottom="30" bg_type="" parallax_style="" bg_image_new="" layer_image="" bg_image_repeat="" bg_image_size="" bg_cstm_size="" bg_img_attach="" parallax_sense="" bg_image_posiiton="" animation_direction="" animation_repeat="" video_url="" video_url_2="" u_video_url="" video_opts="" video_poster="" u_start_time="" u_stop_time="" viewport_vdo="" enable_controls="" bg_override="" disable_on_mobile_img_parallax="" parallax_content="" parallax_content_sense="" fadeout_row="" fadeout_start_effect="" enable_overlay="" overlay_color="" overlay_pattern="" overlay_pattern_opacity="" overlay_pattern_size="" overlay_pattern_attachment="" multi_color_overlay="" multi_color_overlay_opacity="" seperator_enable="" seperator_type="" seperator_position="" seperator_shape_size="" seperator_svg_height="" seperator_shape_background="" seperator_shape_border="" seperator_shape_border_color="" seperator_shape_border_width="" icon_type="" icon="" icon_size="" icon_color="" icon_style="" icon_color_bg="" icon_border_style="" icon_color_border="" icon_border_size="" icon_border_radius="" icon_border_spacing="" icon_img="" img_width="" ult_hide_row="" ult_hide_row_large_screen="" ult_hide_row_desktop="" ult_hide_row_tablet="" ult_hide_row_tablet_small="" ult_hide_row_mobile="" ult_hide_row_mobile_large="" el_class="fullwidth background-gray"][vc_column width="1/1"][pm_title title="בין לקוחותינו"][ultimate_carousel slider_type="horizontal" slide_to_scroll="all" slides_on_desk="5" slides_on_tabs="3" slides_on_mob="2" infinite_loop="on" speed="300" autoplay="on" autoplay_speed="3000" arrows="show" arrow_style="default" border_size="2" arrow_color="#333333" arrow_size="24" next_icon="ultsl-arrow-right4" prev_icon="ultsl-arrow-left4" dots="off" dots_color="#333333" dots_icon="ultsl-record" draggable="on" touch_move="off" item_space="15" rtl="on" adaptive_height="on"][vc_single_image image="2911" border_color="grey" img_link_large="" img_link_target="_self"][vc_single_image image="2910" border_color="grey" img_link_large="" img_link_target="_self"][vc_single_image image="2909" border_color="grey" img_link_large="" img_link_target="_self"][vc_single_image image="2908" border_color="grey" img_link_large="" img_link_target="_self"][vc_single_image image="2907" border_color="grey" img_link_large="" img_link_target="_self"][vc_single_image image="2906" border_color="grey" img_link_large="" img_link_target="_self"][/ultimate_carousel][/vc_column][/vc_row]

×

Powered by WhatsApp Chat

× פנו אלינו בוואטסאפ...