פוליש למדרגות בניין משותף

פוליש למדרגות בניין משותף

לפני שאתם נכנסים לתהליך הבלתי נגמר של הזמנת שיפוץ עבור חדר המדרגות המשותף בבניין שלכם, רק בגלל שהרצפה נראית לכם כבר מאוד שחוקה ומיושנת, אולי כדאי שתשקלו את האופציה של ביצוע פוליש למדרגות בניין משותף ותגלו שהפתרון שאתם מחפשים הוא הרבה יותר זול, הרבה יותר מהיר וקצר והרבה פחות מסובך. איך יכול פוליש להשפיע על המראה של מדרגות הבניין המשותף שלכם? האם פוליש כזה הוא שקול למהלך של החלפת הריצוף? כל התשובות לכל השאלות, בשורות הבאות.

מה זה פוליש ומה הוא נותן?

פוליש הוא תהליך שמיועד להסיר שכבות לכלוך עקשניות מהרצפה ולהעניק לרצפה ברק מחודש. על אף שזה בדיוק הערך עליו מכריזות כל החברות המייצרות מותגי ניקיון לרצפה, בפועל אין שום דרך להשיג את התוצאה הזאת ללא מהלך של פוליש. במסגרת פוליש למדרגות בניין משותף מבוצע ניקוי יסודי של הרצפה, בצורה כזאת שמאפשרת לחומרי הניקוי לחדור לעומק שכבות הלכלוך שהשתקעו בתוך החריצים של אריחי הריצוף לאורך שנים ולאורך עשורים שלמים. מן הסתם, אחרי שנים ארוכות בהן צוברת הרצפה שכבות על גבי שכבות של לכלוך, ייתכן שכבר שכחתם כיצד נראו אותם אריחים בימיהם הראשונים וייתכן שאתם כבר לא באמת מסוגלים להעריך כיצד הם ייראו לאחר ניקיון יסודי. בדיוק מהסיבה הזאת, אתם רוצים לשקול לעומק את האפשרות של פוליש למדרגות בניין משותף, לא רק מתוך הבנה שהרצפה תיראה יותר נקייה ויותר מבריקה, אלא מתוך הבנה שהמראה שלה ישתנה לחלוטין ויחזור להיות כפי שהיה ביום הראשון בו הותקנו המרצפות.

האם פוליש למדרגות בבניין משותף הוא שקול למהלך של ריצוף מחדש?

התשובה היא לא, לא בתוצאה הסופית ולא ברמת המחיר. ריצוף מחדש של חדר המדרגות הוא המהלך שיעניק לכם את המראה החדש ביותר והמעוצב ביותר לחדר המדרגות שלכם. במהלך כזה אתם יכולים להבטיח לא רק שהאריחים ייראו חדשים, נקיים ומבריקים. במהלך כזה אתם יכולים גם לשנות את מראה חדר המדרגות, את דוגמת העיצוב של האריחים ואת האווירה בכלל. אחרי שאמרנו את זה, מהלך כזה של החלפת ריצוף במסגרת שיפוץ בניין משותף, הוא מהלך שעלותו יכולה להגיע לעשרות רבות של אלפי שקלים ולפעמים התוצאה המתקבלת פשוט לא שווה את ההשקעה. פוליש למדרגות בבניין משותף, לעומת זאת, יכול להציע לכם במקסימום את החזרה למראה המקורי של אריחי השיש המקוריים, ולרוב זה בהחלט מספיק, אלא שאת הפרויקט הזה תוכלו לסכם בסכום של כמה אלפי שקלים לכל היותר, מבלי להשבית את כל חדר המדרגות למשך חודשים ארוכים. השיקול פה הוא ללא ספק שיקול כלכלי ובכל מקרה ראוי לדעת שהפוליש באמת יכול להעניק לכם את ההרגשה של משהו חדש, של ניקיון, של אווירה טובה, ובעלויות הרבה יותר נמוכות.

2020-10-25T21:38:57+00:00
Call Now Button
× פנו אלינו בוואטסאפ...