פוליש וקס – למה זה טוב?

ביצוע פוליש לרצפה הוא אחד המהלכים הטובים ביותר שיעזרו לנו לשקם את מראה הרצפה הבלויה, ולהחזיר לה את המראה הנקי והמבריק שהיה לה כשהגיעה אליכם לראשונה. אלא שישנן דרכים רבות ומגוונות לבצע פוליש לרצפה, וביניהן יש אחת שזוכה לפופולאריות עצומה, והיא שיטת פוליש וקס. אם תערכו סקר קצר תגלו שיש לשיטה הזו גם כמה אחיות, כמו פוליש קריסטל או אקרילי, אבל גם לצדן עדיין זוכה פוליש וקס למעמד של כבוד. אם כן, הגיע הזמן שנכיר אותה קצת יותר טוב.

כך ניתן לבצע פוליש וקס

אריחי הריצוף הבלויים, השחוקים או המוכתמים יכולים לקבל מראה חדש, נקי ונוצץ הרבה יותר, באמצעות פוליש וקס. כדי להגיע לשם מומלץ להיעזר בשירותיה של חברת ניקיון, שמחזיקה את כל הכלים, המכשור והחומרים הטובים ביותר להשגת המטרה. אם בחרתם נכון יגיע אליכם צוות החברה לביצוע ליטוש וניקיון יסודי, שבסופה תימרח גם שכבת שעווה (כפי ששם השיטה מרמז: פוליש וקס). השיטה המצוינת הזו אידאלית לאריחי ויניל, טרצו או פרק, אם כי רצוי לבחור בשיטה אחרת עבור גרניט פורצלן או קרמיקה. חברת הניקיון שבה תבחרו תבצע אבחון מדויק לפני ביצוע פוליש וקס, כדי לוודא שהשיטה הנבחרת היא אכן המתאימה והטובה ביותר.

פוליש וקס – איך זה עובד?

לפני הכל, ביצוע פוליש וקס דורש כמה וכמה צעדים שיסייעו בהגעה לתוצאה איכותית וטובה. לפני הכל יחל הצוות המקצועי של חברת הניקיון בצחצוח הרצפה. בשלב הזה ינוקו האריחים באופן יסודי, עד שלא יישארו שאריות של שומן ולכלוך מכל סוג שהוא. עם השלמת שלב הניקוי יעבור הצוות לשלב הבא, הכולל מריחת שכבת שעווה. לאחר שהריצוף יתייבש לחלוטין נעבור לשימוש במכונת הפוליש. בסוף התהליך הממושך הזה, שנקרא פוליש וקס, תראו הבדל משמעותי בין הריצוף שהיה לכם בתחילת היום, לבין האריחים המבריקים והחדשים. מכאן ואילך תוכלו להמשיך ולתחזק את התוצאה בעצמכם עם כמה פעולות ניקוי בסיסיות.

התדירות המומלצת

באופן כללי, פוליש וקס מומלץ מדי כמה חודשים. סביר להניח שבמשך הזמן אתם גוררים רהיטים, מכניסים הביתה לכלוך ואבק, וברגעים של חוסר תשומת לב שופכים קפה או שאריות מזון שמשאירים אחריהם כתם. כדי לשמור על הריצוף, שנשחק מטבעו בשל כל אותם הגורמים (וגם בשל גורם הזמן), פוליש וקס הוא הפתרון האידאלי. חברת ניקיון מקצועית תעזור לכם לעשות את זה כמו שצריך, כך שאתם אפילו לא צריכים לקרצף או להתאמץ.

2018-08-30T15:36:53+00:00
Call Now Button
× פנו אלינו בוואטסאפ...