פוליש וקס – הפתרון החסכוני

ההחלטה לבצע פוליש לרצפה היא ללא ספק החלטה חשובה, כזו שיכולה להשפיע לא רק על מראה הריצוף אלא על האווירה הכללית בבית. בשלב הזה אתם בוודאי תוהים מה היא הדרך הטובה ביותר לעשות זאת. מצד אחד, אתם בהחלט יכולים לנסות לעשות את זה לבד. הבעיה בגישה הזו היא שתתקשו למצוא חומרי ניקוי מתאימים שישיגו את האפקט המבריק של מכונת  הפוליש המקצועית, ולא זאת בלבד, אלא שקרצוף הרצפות ידרוש עבודה רבה, מאמץ פיזי לא מבוטל וכמה שעות טובות. מן הצד השני יש לכם את האפשרות להזמין חברת פוליש לביצוע המלאכה באופן יסודי ומדויק. אם נדמה לכם שזה יעלה לכם ביוקר, הרי שיש לכם כמה חלופות, ואחת החלופות האטרקטיביות ביותר מבחינת מחיר היא פוליש וקס.

מה זה פוליש וקס?

אם אתם רוצים להכניס הביתה אור וברק, אווירת ניקיון ותחושת רעננות, פוליש וקס הוא פתרון מצוין שיאפשר לכם לעשות את זה גם במחיר נוח למדי. כדי לבצע פוליש וקס באופן מקצועי יגיע אליכם צוות מיומן, עם מכשור מתקדם וחומרים איכותיים. במסגרת התהליך יתבצע ניקוי יסודי של הרצפות ושל המרווחים ביניהן, ולבסוף אף תמרח שכבה נוספת, משעווה, והיא זו שתבטיח לכם את הגימור המבריק שאתם כמהים לו. אם הריצוף שלכם הוא ריצוף ויניל או טרצו, זוהי בדרך דרך נהדרת ללטש אותה, וליהנות גם מהגנה רבה. זאת משום שציפוי השעווה מספק גם הגנה מפני שריטות וכתמים, שני הגורמים שמובילים למראה המיושן והשחוק של הרצפות.

התאמה מדויקת לצורך שלכם

כאמור, פוליש וקס הוא פתרון יעיל וחסכוני, אם כי יש לו גם חסרון שחשוב להזכיר, והוא שמדובר בפתרון עמיד פחות בהשוואה לפוליש קריסטל או אקריל. כך, אתם יכולים ליהנות מריצוף נקי ומרשים למשך כשנה, עם תחזוקה נכונה ומדויקת, אבל לאחר מכן תצטרכו לבצע את הפעולה שוב. פתרונות אחרים, עמידים יותר, יעלו לכם גם קצת יותר, כך שבסופו של דבר ההחלטה תלויה בתקציב שלכם, ובמידת הנכונות שלכם לשמור על תחזוקה טובה במשך הזמן. התייעצות עם חברת פוליש מקצועית ומנוסה היא בהחלט הצעד הראשון והחשוב ביותר, זה שיעזור לכם לקבל החלטות נכונות ולפעול בצורה הטובה ביותר לטובת איכות הריצוף שלכם, וכדי להבטיח תוצאה נקייה שתהפוך את הדירה שלכם לפינה שכיף לשהות בה.

2018-08-30T15:36:54+00:00
Call Now Button
× פנו אלינו בוואטסאפ...