סוגי פוליש לרצפה – המדריך למתחילים

אם נערוך סקר קצר ונשאל מה היא המשימה שאתם מעדיפים להתחמק ממנה בבית, סביר להניח שחלק ניכר ישיבו בלי לחשוב. ניקיון. אם נדייק, אין ספק שאנחנו אוהבים את הדירה שלנו נקייה ומצוחצחת, את הריצוף כשהוא מבריק ואת הספות ללא גרגר אבק, אבל הדרך לשם היא מסע מפרך במיוחד. אחת הדרכים הטובות ביותר לשדרג את מראה הבית בלי הרבה מאמץ היא להזמין חברת פוליש שתדאג להבריק את אריחי הריצוף, ולמעשה המאמץ היחיד שיידרש מכם הוא בשלב החיפושים אחר חברת פוליש איכותית. מכאן והלאה אתם יכולים להיות בטוחים ורגועים שהדירה בידיים טובות, ויש צוות מנוסה עם ציוד איכותי שידאג לבצע פוליש לרצפה. כדי שתבינו בדיוק מה עומד לקרות, כדאי שתכירו את האפשרויות העיקריות שלפניכם.

פוליש וקס – הפתרון החסכוני

מי שרוצה לחסוך בעלויות, לפחות בטווח הקצר, יעדיף לרוב את השיטה החסכונית והפשוטה יותר, פוליש וקס. כפי שהשם אולי מרמז, בשיטה הזו תימרח שכבת שעווה (וקס) שתעניק לריצוף ברק ותחושת ניקיון בלתי רגילה, והיא תהיה השלב האחרון בתום תהליך שכולל ניקיון יסודי של הרצפות. הפתרון הזה זוכה לפופולאריות רבה, בעיקר משום שעלותו היא הנמוכה ביותר מבין כל החלופות, אבל חשוב לזכור שהוא גם קצת פחות עמיד מפוליש אקרילי או פוליש קריסטל. כך תחסכו בעלות מצד אחד, אבל תצטרכו לחזור על הפעולה שוב בעוד כמה חודשים, כך שלא בטוח שזה בהכרח הפתרון הזול ביותר שתמצאו.

פוליש אקרילי – מתאים לזרם גבוה

בהשוואה לשיטות כמו פוליש וקס או קריסטל, פוליש אקרילי מתאים יותר למעבדות וחדרי חשמל, או לבתי עסק ומשרדים שבהם זרם החשמל יחסית גבוה. זהו נושא חשוב משום שבמקומות מהסוג הזה החומר האקרילי מכיל חומרים אנטי-סינטטיים שבמהותם מסייעים להפחתת סכנות ההתחשמלות. מחירו של פוליש אקרילי יחסית גבוה, בוודאי בהשוואה לחלופות, אבל הוא גם עמיד מאוד.

פוליש קריסטל – לריצוף שיש או אבן טרצו

אם יש לכם בבית אריחי קרמיקה או גרניט פורצלן כנראה שהחלק הזה יעניין אתכם קצת פחות. פוליש קריסטל במהותו מיועד בעיקר לריצוף שיש או אבן טרצו, והאפקט הייחודי שנוצר בעקבות החדרת החומרים הוא אפקט מבריק ונקי במיוחד. אם אתם רוצים לרענן את מראה הבית וליהנות מהתוצאה לאורך זמן, זהו בהחלט הפתרון הטוב ביותר, גם אם עלותו גבוהה בהשוואה לפוליש קריסטל. אגב, אם תבחרו חברת פוליש מקצועית ובעלת ניסיון רב, תוכלו להתייעץ עם הצוות כדי לבחור את השיטה האידאלית עבור הריצוף שלכם, ובהתאם לצרכים שלכם.

2018-08-30T15:36:54+00:00
Call Now Button
× פנו אלינו בוואטסאפ...