ניקיון פוליש לפני מעבר דירה

מעבר דירה אף פעם לא היה דבר פשוט, אנשים אשר עברו דירה כמה פעמים בחייהם כבר מודעים לתהליך ולכוחות הנפשיים והפיזים הרבים שזה דורש.

אם אתם מתכננים מעבר דירה בקרוב, ויש לכם זמן פנוי לשטוף לפני שאתם מכניסים את הציוד לביתכם החדש. קחו בחשבון שזוהי הזדמנות שלא תחזור לעשות ניקוי מקצועי ויסודי ולהגיע לכל המקומות שבדר"כ לאחר שהציוד כבר נמצא בבית אנו שוכחים לנקות או מתעצלים.

חברת פוליש מקצועית תדע לעשות זאת ולשמר את התוצאות באמצעות חומרים שישמרו על ביתכם נקי ומבריק גם זמן ממושך לאחר הניקיון.

במידה ובחרתם לבצע ניקוי פוליש מקצועי יש מספר אלמנטים שאתם צריכים לקחת בחשבון לפני מעבר הדירה על מנת שהסביבה שלכם תהיה נקייה ונעימה.

ניקוי הרהיטים:

אם אתם משפחה מרובת נפשות סביר להניח שיש באמצעותכם ציוד וריהוט רב. הקפידו על ניקוי ספות, שטיחים ומזרונים לפני מעבר הדירה, כי מניסיון שלנו לאחר המעבר לא יהיה לכם זמן וחשק לעשות זאת.

ניקוי הרצפה:

כפי שהזכרנו קודם, כאשר הבית ריק ונקי מחפצים זהו הזמן האידיאלי להזמין חברת פוליש מקצועית שתעשה זאת עבורכם ותחסוך לכם זמן יקר וכאב ראש מיותר.

הדברת מזיקים:

זוהי גם הזדמנות טובה להדביר את הבית מפני חרקים ומזיקים אשר נמצאים בתעלות בחריצים והמשקופים של ביתכם.

טיפים לבחירת חברת ניקיון איכותית:

  1. מקצועיות

אחד מהפרמטרים הכי חשובים בבחירת חברת ניקיון מקצועית הוא כמובן המקצועיות של החברה, עמידה בזמנים, הקפדה על כלי עבודה איכותיים וחדישים ורישיון עסק מתאים

  1. תיאום ציפיות ומחירים

לפני שאתם מזמינים חברת פוליש קחו בחשבון שיש עליכם לציין בפני בעל המקצוע את גודל הדירה, האם קיימים בדירה רהיטים, קומות גישה ועוד. זאת על מנת שהוא יוכל לתת לכם הצעת מחיר שבאמת תהיה ריאלית וזאת על מנת למנוע אי נעימויות בהמשך מול החברה.

  1. רשיונות וביטוחים

כל בעל מקצוע או חברה היום חייבת שיהיה לה רישיון עסק וביטוחים מתאימים. כאשר בעל המקצוע מגיע אליכם לבית אל תתביישו לבקש ממנו תעודה כזאת, במיוחד אם אתם עוברים לדירה חדשה כדאי שעובדי החברה יהיו מכוסים מבחינת ביטוחים.

2018-08-30T15:36:53+00:00
Call Now Button
× פנו אלינו בוואטסאפ...