ניקוי שטיחים – כך תעשו את זה נכון

אתם שואבים את השטיח מדי שבוע, ואפילו הצטיידתם בשואב אבק איכותי וחזק שמצליח להעלים כל פירור מארוחת הערב הגדולה שקיימתם בסוף השבוע. אין ספק שכרגע השטיח שלכם נראה נקי. הבעיה היא שהוא רק נראה נקי. מתחת לפני השטח הצליחו להצטבר לאורך הזמן לא מעט בקטריות וגם גרגרי אבק שלא ממהרים להיעלם במהלך השאיבה. האשמה לא בכם וגם לא בשואב האבק שלכם. אתם משקיעים בניקיון השבועי, והוא עושה את העבודה נפלא. אלא שבמרוצת הזמן, כשאתם דורכים על השטיח עם הנעליים, כשהכלב משאיר שערות בכל פינה וכשהקפה נשפך ומותיר כתם שקשה לנקות – השטיח נפגע וניזוק, גם אם אתם לא רואים את זה בשתי עיניכם. ניקוי שטיחים יסודי הוא הפתרון, והדרך לשם מתחילה ונגמרת במהלך אחד, שכוללת חברת ניקיון מקצועית.

ניקיון שטיחים ניידים וקבועים

אין זה משנה אם יש לכם שטיח קטן שעובר בין החדרים על פי מצב הרוח, או שטיחים מקיר לקיר שמעניקים לחלל מראה חמים ונעים. כך או כך אתם זקוקים לניקוי שטיחים יסודי מפעם לפעם. שאיבת האבק השגרתית נחוצה כדי לשמור על השטיח, אבל כדי להחזיר לו את המראה הנקי שהיה לו בתחילת הדרך, וכדי להעלים את הלכלוך המצטבר והעיקש, חברת ניקיון היא פשוט הפתרון האידאלי. הצוות שיגיע אליכם הביתה למעשה יתמודד בגבורה מול אבק, חול ושלל גורמים אחרים שהשאירו את חותמם והסבו לשטח נזק רב. בתהליך מקצועי שכולל חומרי ניקוי איכותיים וציוד מתקדם ניתן לטפל בכל כתם, בכל לכלוך ובכל בעיה. אתם לא צריכים לעשות כלום, מקסימום להכין לעצמכם כוס קפה בזמן שהצוות ישקם את השטיח שלכם.

אמינות ושירות מעל הכל

מקצועיות וניסיון הם חשובים, וגם למחיר יש משמעות אדירה והשפעה בלתי מבוטלת על ההחלטה שלכם. עם זאת, אל תשכחו לקחת בחשבון שתי סוגיות מהותיות: אמינות ושירות. חברה אמינה תקפיד על ביצוע מדויק של העבודה, בלי לעגל פינות ובלי שום הפתעות. אם היא תוסיף לכך גם שירות טוב ויחס אישי היא בוודאי תכבוש את לבכם. שימו לב שנציגי החברה והצוות המקצועי מקשיבים לכם, מבינים מה אתם צריכים ומציעים לכם פתרונות מדויקים שמיועדים לכם, ולא פתרון גנרי שיכול להתאים לכל לקוח אחר, חוץ מכם. ניקוי שטיחים יסודי הוא בהחלט אפשרי, אם רק תוודאו שאתם מפקידים את האחריות בידיים מקצועיות וטובות באמת.

2018-07-25T12:21:59+00:00
Call Now Button
× פנו אלינו בוואטסאפ...