מתי צריך לעשות פוליש?

פוליש באמצעות מכונה מיוחדת המותאמת לעניין, תחזיר למרצפות שלכם את הברק ואת החיות. פוליש צריך לעשות בדרך כלל, בכל תקופה קבועה, פעם בחצי שנה, אך הכל תלוי כמובן בסוג המרצפות ובאופי העבודה. אם ביצעתם פוליש מקצועי על ידי חברה רצינית, הניקיון והברק יכולים להחזיק למשך זמן רב יותר, בין שנה לשנה וחצי ולפעמים אפילו יותר. בשוק ישנם ארבעה סוגים מרכזיים של טיפול עבור הרצפה שלכם, פוליש ווקס, קריסטל, אקרילי וסינטטי. בכל מקרה נתון אנחנו ממליצים לכם להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום, בשביל להתאים את סוג הניקיון הנדרש לרצפה. טיפול יסודי ומעמיק של המרצפות שלכם, על בסיס תקופתי, הוא הפתרון ההולם ביותר עבורכם.

סוגי פוליש שונים עבור המרצפות שלכם

ישנם בשוק סוגים שונים של פוליש מקצועי הכוללים בינהם ליטוש וניקיון מרצפות ועליכם להתאים את הסוג הנכון, לאופי המרצפת. השיטה הפשוטה ביותר היא פוליש ווקס. באמצעות מכונה מיוחדת המותאמת לכך, מקרצפים את הרצפה עם מכשיר קרצוף ולאחר מכן מורחים שכבת ווקס מבריקה. פוליש קריסטל היא שיטה מתקדמת יותר, הנעשית באמצעות צמר פלדה, לאחר מכן נמרחים בקפידה החומרים השונים המקנים לרצפה את המראה הנוצץ והיוקרתי, לסיום מורחים שכבת הגנה נגד שריטות, השומרת על המרצפות גם מפני לכלוך ופגעים נוספים, החומר הנמרח על הרצפה גם מונע החלקה. פוליש אקרילי מותאם עבור משטחים מיוחדים, משטחי בטון המשמשים עבור ריצוף תעשייתי ו- PVC  ועבור חניונים ציבוריים ומבני משרדים, כולל מבני ציבור חדשים. הסוג האחרון הוא פוליש סינטטי, המותאם עבור מפעלים וחברות ובעיקר חברות הייטק ואלקטרוניקה, היות והחומר המיוחד מונע מהרצפה להעביר חשמל סטטי, תהליך זה כמובן אינו מתאים עבור בתים פרטיים. בכל מקרה נתון, עליכם לבדוק לעומק מהו הפתרון הנדרש עבורכם, בשביל לבצע את העבודה כהלכה. באמצעות ייעוץ מקצועי, תוכלו למצוא את בעלי המלאכה הטובים ביותר, שיספקו לכם שירות אישי הכולל ייעוץ והכוונה וכמובן טיפול יסודי במרצפות שלכם.

מציאת החברה המתאימה עבורכם

הגיע הזמן לבצע את הניקיון הנדרש ואתם מתלבטים בנוגע לחברה המתאימה? אנחנו ממליצים לכם להיעזר בפורטל ניקיון מקצועי, שיעזור לכם עם הבחירה. באמצעות שירות של פורטל אינטרנט בתחום, תוכלו למצוא בקלות את בעלי המקצוע הטובים ביותר, באזור המגורים שלכם. כיום בעידן המידע, ריכוז של כל המקומות הנדרשים באתר אחד, הכולל מידע מפורט על כל אחד מבעלי המקצוע, הוא הפתרון הנדרש עבור בחירה נכונה. אנחנו יכולים בהחלט לקצר תהליכים ולמצוא את בעלי המלאכה המתאימים, באמצעות שירות יעיל של פורטל, המכיל את כל הנדרש בתחום. אם אתם רוצים לחסוך במחיר ועדיין לקבל שירות איכותי ברמה גבוהה זהו הפתרון היעיל ביותר כיום בשוק המידע.

2020-10-25T21:40:44+00:00
Call Now Button
× פנו אלינו בוואטסאפ...