מנקה פרטי או חברת ניקיון?

אחת הדילמות המוכרות ביותר לכל מי שאי פעם העסיק צוות ניקיון בדירה או במשרד, היא הדילמה בין אדם פרטי לבין חברה מקצועית. כדי שתוכלו גם אתם לקבל החלטה שמתאימה לכם, לצרכים שלכם וגם לתקציב, לפניכם ההבדלים המרכזיים בין שתי החלופות, כדי שתוכלו לבחור בין חברת ניקיון מקצועית לאדם פרטי שיגיע אליכם הביתה לטפל בכל צרכי הניקיון שלכם.

זמינות וימי מחלה

הנושא הכאוב ביותר, זה שמוכר בעיקר למי שמעסיק מנקה פרטי, הוא נושא הזמינות. נכון, אם בחרתם מנקה מיומן ובניתם איתו קשר טוב לאורך הדרך, אתם בהחלט ברי מזל. מצד שני, מנקה פרטי זקוק מפעם לפעם לחופשה או נשאר בבית בגלל שפעת או מחלות אחרות. חברת ניקיון פותרת לכם את הבעיה הזו בקלות רבה. למעשה, גם אם המנקה שמגיע אליכם בדרך כלל יהיה חולה או יברח לחופשה בקפריסין, הדירה שלכם לא תרגיש את ההבדל כלל. גורם מקצועי ישמור עליה נקיה ומטופחת.

מגוון רחב של שירותים

יתרון נוסף שניתן לזקוף לזכותה של חברת הניקיון המקצועית הוא סל המוצרים הרחב שלה. חברות טובות יודעות להציע הרבה יותר מאשר שירות ניקיון דירות או משרדים. כך תוכלו לבצע פוליש לרצפה כשיעלה הצורך, לנקות את הדירה באופן יסודי לאחר השיפוץ ולהבריק את הבית לקראת מעבר הדירה. פרויקטים מורכבים מחייבים לרוב גם ציוד מורכב יותר, כדוגמת מכונת פוליש למשל. מנקה פרטי, מצוין ומיומן ככל שיהיה, יתקשה לספק את השירות הזה. אתם כמובן יכולים להיעזר בו בשגרה ולהזמין חברת ניקיון לפרויקטים הגדולים, אם תעדיפו.

המחיר הקבוע של חברת הניקיון

בשנים האחרונות הולכת וגוברת המודעות לזכויות המנקים המקצועיים, ונדמה שרבים מבינים היום שלצד התשלום השעתי שלהם נדרש בעל הבית לשלם גם על הטבות סוציאליות. ימי חופשה, פיצויים וביטוח לאומי, כל אלה תשלומים נוספים שתצטרכו להוציא מכסכם. היתרון המרכזי של חברת הניקיון, אם כן, הוא שהיא פשוט חוסכת לכם את כאבי הראש, את הבירוקרטיה ואת החישובים הנוספים. התשלום שלכם לחברה כולל בתוכו את כל ההוצאות הללו, מה שאומר שהמנקה (או צוות המנקים) איננו עובד שכיר שלכם, אלא כפוף למעסיק שלו, חברת הניקיון. זהו פתרון פשוט, יעיל ונוח, שחוסך לכם זמן ואנרגיות, ובמקרים רבים גם הרבה מאוד כסף. בטווח הארוך, וגם בטווח הקצר, ההבדל עשוי להיות משמעותי מאוד.

2017-07-12T12:37:58+00:00
Call Now Button
× פנו אלינו בוואטסאפ...