מה זה בכלל פוליש קריסטל?

ניקיון הבית חשוב לכם, אבל הריצוף המיושן והשחוק לא ממש עושה לכם חשק לנקות. אפשר להבין מדוע זה קורה, שהרי אריחים שנראים מלוכלכים מטבעם כנראה יישארו כך גם אם תשפכו כמויות אדירות של מים וסבון. אלא שזו בדיוק הסיבה לעצור את הסחף ולהכניס הביתה אנרגיות חדשות לחלוטין. זה בדיוק הזמן להבריק את הרצפה ולהחזיר עטרה ליושנה. במילים אחרות, זה הרגע לבצע פוליש קריסטל, ואם אתם לא ממש בטוחים מה זה אומר או איך זה יעזור לכם, התשובה לפניכם.

פוליש קריסטל – יתרונות

פוליש קריסטל הוא שיטה יעילה וטובה להברקת הריצוף שלכם, ובין שלל שיטות פוליש לרצפה היא בהחלט נחשבת למובילה ומבוקשת במיוחד. היתרון הגדול שלה הוא שמדובר בטכניקה יעילה ועמידה, מה שאומר שהתוצאה המרהיבה שתקבלו תמשיך ללוות אתכם למשך תקופה ארוכה. רק לצורך ההשוואה פוליש ווקס יספק תוצאה נהדרת למשך שנה אחת,  וגם זאת בהנחה שאתם מתחזקים אותו נכון. פוליש קריסטל יחזיק מעמד גם למשך שלוש שנים, ואם תשמרו עליו היטב תוכלו להמשיך וליהנות ממנו גם אחר כך.

עמידות ויציבות

העמידות של פוליש קריסטל לא נאמדת רק במשך הזמן שבו תוכלו ליהנות מהתוצאה – אלא גם מהיכולת של החומר עצמו לגונן על האריחים שלכם. שכבת הברק בשיטה הזו למעשה מגנה על הריצוף ומונעת ספיגת כתמים עיקשים. מאחר ואתם חיים בבית ומנהלים בו שגרה שכוללת גם ארוחות (עם רטבים מפנקים) ומשקאות (כמו קפה או יין שמשאירים כתמים), שכבת ההגנה של פוליש קריסטל תתברר כמשמעותית ביותר. אגב, שכבת ההגנה הזו תעזור לכם להגן על הריצוף גם מפני שריטות, ואם אתם נוטים להזיז רהיטים או לשנות מפעם לפעם את סידור הרהיטים בחדר, השריטות לא יאחרו לבוא.

מתי כדאי לבצע פוליש קריסטל?

כאמור, יש לא מעט יתרונות לפוליש קריסטל, ועוד לא אמרנו אף מילה על העובדה שמדובר בשיטה בטוחה שתמנע החלקות, בהשוואה לשיטות אחרות שבהן שכבת הציפוי עשויה להיות חלקלקה. אם אתם רוצים לבצע פוליש קריסטל גם אצלכם בבית מומלץ שתוודאו מראש מול חברת הפוליש המקצועית שלכם האם זה אכן המהלך הנכון עבורכם. הגורם המרכזי שיכריע בשאלה הזו הוא סוג הריצוף שלכם, כאשר אריחי קרמיקה וגרניט-פורצלן מתאימים פחות לפוליש קריסטל. מנגד, אם יש לכם ריצוף טרצו ושיש, זו השיטה שתחולל פלאים אצלכם בבית. בחירה נכונה, זה סוד הקסם, וגם סוד הברק.

2017-07-12T12:37:26+00:00
Call Now Button
× פנו אלינו בוואטסאפ...