מדוע כדאי לעשות פוליש, לפני מעבר למשרד החדש?

תתחדשו – יש לכם משרד חדש. אלא שהמשרד אמנם חדש, אבל הרצפה שלו התיישנה באופן טבעי במשך השנים בהן התמודדה עם שחיקה מתמשכת, והצטברו בה שכבות לכלוך ושומן שניתן לנקותן רק באופן מקצועי. בזמן שאתם עסוקים בחיפוש שירותי הובלות משרד, כדאי שתעצרו ותקדישו רגע של מחשבה גם לשאלה – אחרי הובלת משרד, איך אני רוצה שמקום העבודה שלי ייראה, מה התדמית שאני מעוניינת או מעוניין לטפח בקרב לקוחות או שותפים פוטנציאליים וכיצד באפשרותי לממש חזון זה לסביבה המשרדית?

התשובה שרובנו נענה תהיה שמעל לכול, חשוב שהמשרד יהיה נקי, מוקפד ומטופח באופן שישדר מקצועיות, איכות ורצינות. לשם כך לא מספיק לחדש את סביבת העבודה במובן של לעבור למשרד חדש, אלא יש גם לחדש את המשרד עצמו באמצעות ניקיון יסודי שיכלול בין היתר פוליש. חברות המתמחות בהובלת משרדים עשויות לספק מענה לעצם הכוונה שלכם לעבור משרד, אולם רק חברת ניקיון מקצועית תוכל לסייע לכם לשמור על חזות מרשימה, אסתטית ומסוגננת של המשרד עצמו.

 

אז איך לנקות את המשרד?

כאמור, שירותי הובלות משרדים יסייעו לכם להגיע למשרד. רק חברת ניקיון מקצועית, לעומת זאת, תביא את המשרד אליכם לאחר שתנקה את שכבות הלכלוך והשומן האינסופיות שהצטברו מעליו. ניקיון מקיף של משרד טרם תחילת העבודה בו יכלול ניקיון יסודי של המבנה, ניקוי השטיחים ומערכות הישיבה שבו, ניקוי חלונות בגובה ושירותי פוליש לרצפות לחידוש המרצפות והברקתן. לא מומלץ להתפשר על ניקיון מקדים זה, שייצור אווירת עבודה התחלתית נעימה ויאפשר לכם ולעובדיכם להתחיל את העבודה המשותפת במשרד ברגל ימין, ישדר ללקוחות ולעמיתים נינוחות ומקצועיות ויקבע את הרושם הראשוני שתיצרו בקרב כל באי המשרד. אחד הדברים שרצוי לא לוותר עליהם הוא פוליש יסודי למרצפות, שיבטיח שמשרדכם ייראה כמו חדש ויעביר לכל מי שיבקר בו את המסר הרצוי – שהעסק שלכם מקצועי, יוקרתי, צעיר ועדכני ושאתם מהמובילים בתחומכם.

 

מה זה בעצם פוליש – ומדוע הוא כל כך חשוב?

פוליש, או ליטוש מרצפות, הוא פעולה החלקה של פני השטח על מנת להחזיר להם את הברק והחיות ולגרום להם להיראות שוב חדשים. פעולת גימור זו, כאשר מבצעים אותה אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים באמצעות המכונה המתאימה לכך, לא רק שתשדרג את מראה הרצפות אלא אף תחזק אותן ותבטיח שיעמדו לאורך זמן בפני שריטות, לכלוך ובלאי בלתי נמנע הפוקד כל מרצפת באשר היא. בין סוגי הפוליש השונים ניתן למנות ליטוש אבן ושיש, פוליש קריסטל, פוליש וקס ופוליש אקרילי.

אז כשאתם עוברים למשרד החדש – אל תשכחו לדאוג שהוא אכן יהיה חדש. הוצאה ראשונית על ניקיון יסודי תהפוך את סביבת העבודה לנעימה, מרשימה ואטרקטיבית ולכן גם לפורייה יותר מבחינת תפוקת העבודה.

2020-10-25T21:41:18+00:00
Call Now Button
× פנו אלינו בוואטסאפ...