כך תנקו את המטבח שלכם בצורה היסודית ביותר

כל משפחה יודעת שהמקום החשוב ביותר בבית הוא המטבח. זה החלק של הבית שבו נבשל לבת או בן הזוג ולילדים, נתאסף לארוחות משפחתיות (אם המטבח ושולחן האוכל ממוקמים באותו חלל) ונאכסן את האוכל הביתי שנשאר במקרר. לכן חשוב במיוחד להקפיד על כך שהמטבח יהיה נקי ושתישמר בו רמת היגיינה גבוהה, על מנת לשמור על בריאות המשפחה כולה, למנוע קלקול של המזון או מגיפת חרקים ומזיקים מסוגים שונים (מנמלים ותיקנים ועד עכברים וחולדות) ולשמור על אווירה נעימה ומעוררת תיאבון במקום שהוא במידה לא מעטה הלב של הבית.

מדוע חשוב במיוחד לנקות באופן יסודי ברזים למטבח וכיורים במטבח?

שאריות האוכל בכיור מטבח והמגע התכוף של בני הבית בברז מטבח הופכים את שניהם למדגרה מסוכנת לחיידקים. על מנת למנוע הידבקות של בני המשפחה בזיהומים מסוגים שונים, חשוב להקפיד על ניקוי יסודי של הברזים והכיורים, אפילו יותר מחלקים אחרים במטבח. אם משתמשים באקונומיקה על מנת להלבין את הכיור, חשוב לשפוך כמות קטנה בלבד, להקפיד שהחלון יהיה פתוח ולא תשאפו יותר מדי מהחומר – מה שעלול להיות מסוכן! – ולשטוף כעבור זמן קצר במים. ניתן להשתמש בכפפות כדי למנוע מגע ישיר עם החומר. אפשרות בטוחה יותר היא להסתפק בחומר כמו פנטסטיק כדי לנקות את הכיור, אך גם אז יש למלא אותן הוראות. אם יש לכם כיור נירוסטה או שמדובר בברז העשוי ממתכת, מומלץ להשתמש בחומר המיועד לכך על מנת לנקותם כדי לא לפגוע בברק הטבעי שלהם.

אילו עוד טיפים חשובים יש לניקוי קל, יעיל ומוצלח של המטבח?

במקום להיאבק במשך שעות בכתמי שומן סרבניים ועיקשים שהתקרשו על התנור, או לקרצף לשווא את השיש עם מטלית פשוטה, קנו סקוץ' ברייט ושפשפו את האזור המלוכלך עם סבון כלים או פנטסטיק (אם יש לכם עור עדין ואתם משתמשים בפנטסטיק, מומלץ לעטות כפפות וכאמור, יש להקפיד לשמור על חלון פתוח ולעשות שימוש בכמות מוגבלת של החומר, על מנת לא לשאוף אותו). בזמן שטיפת הכלים תוכלו לעשות שימוש כפול בסבון של הכלים המצטבר על השיש בזמן שאתם מקרצפים אותם, ולגרוף לאחר השטיפה את הסבון שנשאר על השיש כך ש"על הדרך", תנקו באמצעותו את השיש ותחסכו לעצמכם עבודת ניקיון נוספת.

והכי טוב – לעשות שימוש בחברת ניקיון מקצועית

עברתם לבית חדש ומוזנח או שמצב הניקיון הידרדר ונעשה גדול עליכם? עדיף שתחסכו לעצמכם כאב ראש ותסכול מיותרים ותיצרו קשר עם חברת ניקיון מקצועית שתחזיר לכם מטבח נקי, מבריק ומצוחצח תוך זמן קצר. בעזרת אנשי מקצוע מיומנים העושים שימוש בטוח בחומרי ניקוי חזקים אך לא מזיקים ושניחנו בשנות ניסיון רבות בניקיון מקצועי של מטבחים, המטבח שלכם יחזור להיות כמו חדש.

2020-10-25T21:41:11+00:00
Call Now Button
× פנו אלינו בוואטסאפ...