הדרך הטובה להבטיח ניקיון דירות

אנחנו אוהבים את הדירה שלנו נקייה ומטופחת, בלי אבק מיותר, לכלוך על הרצפה או פירורים על השטיח. השאלה הגדולה היא עושים את זה, וליתר דיוק, איך עושים את זה נכון כך שנוכל להמשיך ליהנות מדירה נקייה ומטופחת לאורך זמן. אם אתם רוצים ליצור סביבת מגורים כיפית ומזמינה, שנעים להזמין אליה חברים ועוד יותר מהנה ליצור בה זיכרונות מלהיבים עם האנשים שאתם אוהבים יותר מכל, יש לכם שלוש דרכים עיקריות: לעשות את זה לבד, להזמין מנקה פרטי או להיעזר בשירותיה של חברת ניקיון. לפני שתקבלו החלטה, הכירו את ההבדלים ביניהם.

הדרך הראשונה: לנקות לבד

אם יש לכם כמה שעות פנויות והרבה כוח בידיים (וברגליים) זהו פתרון נוח למדי. עלו על בגדי העבודה, הצטיידו בחומרי ניקוי למירוק האבק, קרצוף הרצפות וניקוי החלונות, ואל תשכחו לשאוב אבק ולנקות גם את הספות, את השטיחים ואת הפאנלים. אם אתם עוברים דירה או מסיימים שיפוץ, קחו בחשבון שתצטרכו לפנות זמן ממושך עוד יותר, שכן ניקיון יסודי לאחר שיפוץ מחייב הרבה תשומת לב לשאריות הטיח והצבע. זכרו שהאתגר גדול עוד יותר לקראת החגים, בעיקר פסח, ואם אתם רוצים לרענן את הרצפות העייפות והשחוקות, ביצוע פוליש לרצפה לבד יחייב גם כושר טוב והמון סבלנות.

הדרך השנייה: מנקה פרטי

מי שאין לו זמן או כוח, ובעיקר מי שעובד קשה ומעדיף ליהנות מבית נקי בלי לעבוד גם בבית, ימצא שיש לו שתי חלופות טובות: חברת ניקיון מקצועית או מנקה פרטי. למנקה הפרטי יש את היתרונות שלו, לרבות יחס אישי והיכרות טובה עם דיירי הבית. מצד שני, יש לו גם כמה חסרונות שכדאי להכיר. ראשית, נסו לחשוב מה יקרה ביום שבו המנקה חולה, או כשהוא זקוק לחופשה קצרה כדי לטעון מצברים, בדיוק כפי שגם אתם צריכים מדי פעם. במצב הזה תצטרכו למצוא מנקה אחר, או לנקות לבדכם.

הדרך השלישית: חברת ניקיון

הדרך האחרונה פותרת את הבעיות הנלוות לשתי הדרכים האחרות. חברת ניקיון, במהותה, כוללת צוות מיומן של אנשי ניקיון ברמה גבוהה, כך שאין שום סיבה שתשמעו את המשפט "כואב לי הראש" או "הילד שלי חולה" דווקא כשאתם משתוקקים לנקות את שאריות החמץ לקראת החג. בנוסף, חברת ניקיון מסירה דאגות הקשורות לעלויות כספיות, תשלומי ביטוח לאומי וכיו"ב. זאת משום שהחברה עצמה דואגת לעלויות המשאב האנושי, ולא אתם. לכם נותר רק לעבוד בראש שקט ולחזור לבית נקי, עם האנרגיות הדרושות כדי ליהנות מכל רגע.

2017-07-12T12:32:22+00:00
Call Now Button
× פנו אלינו בוואטסאפ...