בדק בית לאחר עבודות פוליש

ביצוע פוליש למרצפות מקנה לכל רצפה מראה מבריק ונקי, בעוד שכיום אפשר לבצע פוליש קריסטלי, מט, או אקרילי, תוך בחירת סוג הפוליש על פי מראה המבנה והצרכים שלכם.

ביצוע פוליש מקנה מראה מרהיב למרצפות, תוך ששכבת הפוליש מגנה על המרצפות: מה שהופך את המבנה לשמור ויפה. עם זאת, גם בביצוע הפעול שנחשבת פשוטה יש לבצע בדק בית.

בדק בית לאחר עבודות פוליש – מדוע זה חשוב?

למרות שרוב חברות הניקיון והאחזקה המציעות שירותי פוליש למרצפות יסבירו כי הן הטובות ביותר בתחום, עדיין  חשוב שהתהליך יהיה מקצועי, שכן לפני ביצוע הפוליש נעשה על ידי המומחים תיקון מרצפות, שיוף הרצפה ורק לאחר ניקיון יסודי וייבוש הרצפה – נעשית מריחת הפוליש על המרצפות.

בכל הנוגע למראה הרצפות, חשוב לדעת כי התוצאה שמתקבלת הינה של רצפות בעלות מראה אחיד, של רצפה נקייה מן היסוד, תוך קבלת מראה מבריק, מוגן ומושקע בתוך המבנה בו התקיים התהליך.

בשל העובדה שהתהליך דורש שינוי ברצפות, יישור המרצפות ואף שיוף לקבלת מראה אחיד – יש תמיד לבצע בדק בית לאחר עבודות פוליש ובכלל מומלץ לבצע את הפעולה גם לאחר עבודות בנייה ועבודות שיפוצים.

אבל מה זה בכלל בדק בית?

"בדק בית" הוא מושג המתייחס אל תקופת בדק אשר בה מבצעים את כלל הסקירות, הבדיקות כמו גם את האבחונים הדרושים, תוך ווידוא כי המבנה בטוח וכי אין בו ליקויים.

כיום חברות בנייה טובות ואנשי מקצוע מומחים כמו קונסטרקטורים ומהנדסים, מציעים את השירות, תוך שהם משתמשים בכל הכלים לביצוע הבדיקות.

בביצוע בדק בית בעבודות פוליש, יבצעו המומחים על ידי מצלמות תרמיות, מודדי לייזר, פלסים דיגיטליים, מאזנות ושאר כלים מקצועיים, את כל הבדיקות הדרושות בעת ביצוע שינויים במבנה, תוך שכל אלה ייסעו לגלות פגמים או ליקויים בביצוע פוליש.

מדוע אנו זקוקים לשירות בדק בית בעבודות פוליש

אם ביצעתם פוליש לרצפות ואתם לא מרוצים מהתוצאות, או שאתם רוצים להבטיח כי התוצאות יהיו מעולות – יש לשכור את המומחים בביצוע בדק בית, וזאת כדי לגלות ליקויים ולהציג אותם מול החברה שביצעה את התהליך.

בנוסף, במידה ואתם מבצעים שיפוצים בניהם מתבצע גם פוליש לרצפה, ואתם רוצים להיות על הצד הבטוח ביותר בנוגע לתוצאה – יש להיעזר בחברות המתמחות בביצוע בדק בית, על מנת לוודא שעבודות השיפוצים בוצעו כהלכה.

חברות מקצועיות יספקו לכם דוח מקיף אודות ליקויים שהתגלו במבנה, כמו גם שבאמצעות הבדיקה ניתן להציג בפני הקבלן המבצע או חברת הפוליש: פתרונות נוחים לקבלת תוצאות טובות יותר.

בדק בית לאחר עובדות פוליש מעולה גם כדי להציג ממצאים בבית המשפט וזאת במידה ואינכם מרוצים מן התוצאה.

בשל כל אלה רבים מבצעים בדק בית בעבודות פוליש, וזאת כדי להיות על הצד הבטוח ביותר בעת שיפור מראה המבנה וביצוע תהליכי בנייה ושיפוצים.

 

2020-10-25T21:39:33+00:00
Call Now Button
× פנו אלינו בוואטסאפ...