איך לבחור פוליש לרצפה?

ביצוע פוליש הוא בהחלט צעד חשוב ומבורך שיעזור לכם לשקם את הריצוף שעבר לא מעט תלאות בשנים האחרונות. הוא התעייף, עבד קשה וספג לא מעט מכות, שריטות וכתמים. שפכתם עליו קפה, הילדים דרכו עליו עם הבוץ והכלב, רחמנא לצלן, סימן עליו טריטוריה כמה וכמה פעמים לפני שהבין שאת הצרכים עושים מחוץ לבית ולא על הריצוף. אתם יכולים רק לדמיין כמה הוא שחוק ובלוי, וכעת הגיע הזמן שלכם להשקיע בו בחזרה. אלא שהחלפת הריצוף בדגם חדש וצעיר יותר היא לא בהכרח המהלך הנכון, ולמעשה היא עשויה להיות טעות לא קטנה. יש דרך פשוטה הרבה יותר לעשות את זה, והיא להזמין חברת פוליש מקצועית שתבצע פוליש לרצפה. אז איך עושים את זה, אתם שואלים?

פוליש וקס או קריסטל?

באופן כללי קיימים שלושה סוגי פוליש מרכזיים, ושני הבולטים בהם הם פוליש וקס או פוליש קריסטל. פוליש וקס נחשב לפופולארי במיוחד, בעיקר בזכות המחיר האטרקטיבי שלו וגם בזכות הוותק שלו בשוק. בפעולה יחסית קצרה יכולה חברת הפוליש לנקות היטב את הריצוף, לצפות אותו בשכבת וקס שמספקת לו ברק והגנה, ולגרום לאריחים להיראות חדשים ויפים יותר. כאמור, הוא גם זול יותר, אבל זה לא תמיד אומר שזו הדרך הטובה ביותר, שכן פוליש וקס – בהשוואה לפוליש קריסטל – מחזיק זמן לפרק זמן קצר יותר. פוליש קריסטל לא רק שיגן על הריצוף מפני שריטות וכתמים נוספים, הוא גם ישרוד לאורך זמן, וזה חשוב לא פחות, גם בהיבט הכלכלי.

ומה לגבי פוליש אקרילי?

הסוג השלישי הוא פוליש אקרילי, שאמנם לא זוכה לפופולאריות עצומה כמו שני אחיו הגדולים אבל הוא עושה את העבודה טוב מאוד. חברת פוליש שיודעת להציע את השיטה הזו תסיים את המלאכה כשהיא משאירה אחריה ריצוף נקי ומבריק, קצת פחות מפוליש קריסטל או וקס, אבל מרשים בהחלט. הפופולאריות של השיטה הזו כן גבוהה יחסית בבתי עסק ומשרדים קטנים, וגם במקומות שבהם צריכת חשמל גבוהה (כדוגמת חדרי חשמל ושרתים) משום שמדובר בחומר אנטי-סטטי.

מתייעצים עם המומחים

כדי שתוכלו לקבל החלטה נכונה ולבחור פוליש לרצפה שיתאים לצרכים שלכם, הדרך הטובה ביותר היא להתייעץ עם חברת הפוליש. הניסיון והמקצועיות של נציגי החברה הם הכלים שאתם צריכים כדי לפעול בצורה נכונה וטובה ולבחור את הפתרון המתאים לסוג הריצוף שלכם, למצבו, לתקציב שלכם ולתוצאה שתרצו לקבל בסוף התהליך.

2017-07-12T12:24:35+00:00
Call Now Button
× פנו אלינו בוואטסאפ...