איזה מזיקים יש בקיץ?

הקיץ מתקרב אלינו, אמנם בצעדים מהוססים – אך בסופו של דבר הוא יגיע, תוך שבזמן שזה יקרה אנו נרגיש את הטמפרטורות הגבוהות במלוא העוצמה.

זה נכון, קיץ זה ים, חברים, יציאות מהבית, סרטים ובילויים – אבל מלבד כל הדברים הכיפיים מביאה עונה זאת עמה גם שלל מזיקים שמגיעים אל דירות בבניינים משותפים ובבתים פרטיים.

 אז איזה מזיקים יש בקיץ? כמה דוגמאות בהמשך!

תיקנים – תיקנים הם ג'וק חום בעל מחושים גדולים שיכול לעוף ולרוץ במהירות. התיקן הישראלי מחי בעיקר באזורי המרכז והשפלה והוא נמשך לחום ולחות. תיקן מגיע אלינו בחודשי הקיץ והאביב לשלל מקומות ויעדים כמו למשל לפחי אשפה, לביובים ואף לבתים פרטים, כאשר את התיקן יש להדביר באמצעות איש מקצוע בהדברה כמימית שתמנע את כניסתו לבית.

יונים – יונים הן חיה חביבה שניתן לראות בכיכרות ובכל מקום שישי בו אנשים ובעיקר פירורי לחם. עם זאת היונה יכולה להיות בעל חיים לא מאד כיפי בעיקר אם היא מחליטה לקנן על חלונות ומרפסות בעוד שהיא משליכה לכל עבר את הלשלשת שלה. בשל כך חשוב לבצע הרחקת יונים בשיטות שונות החל מפעולת הרחקת יונים באמצעות דחליל, הרחקת יונים באמצעית תדרים, או באמצעות רשתות.

נמלים – גם הנמלים לא מוותרות ומגיעות בלהקות בכל קיץ. הנמלים מקננות בתוך סדקים בקירות או בחצרות תוך שכל תפקידן בעולם הוא לשרת את המלכה ולבנות עבורה קן. לשם כך יגיעו הנמלים בנחילים לביתכם, ותוכלו למצוא אותן על השיש, בארונות על הרצפות ואפילו על גבי הריהוט!

בשל כך חשוב לשים במקר מוצרים כמו קטניות, לחמים, קמחים וסוכרים, לאחסן בצורה הרמטית במזווה את האוכל, לפזר בבית עלי דפנה טריים הידועים כמרחיקים נמלים, ולרשת את הבית מפני מזיקים.

עש – עש הוא פרפר אשר נמצא כמעט בכל עונות השנה והוא כזה שמוצא נחמה בהתחרות באוכל בקמחים ובין הבדים. העש יכול להסב נזקים כבדים לרכוש ולמוצרי אוכל ולכן חשוב להדביר אותו באמצעות הדברת עש מקצועית.

חולדות ועכברושים – זוחלים מסוגים שונים כמו נחשים חולדות ועכברושים הם דבר לא נעים כלל וגם אותם יש להרחיק ממקום המגורים וזאת על ידי לוכד לחשים מקצועי, על ידי פיזור מלכודות, צביעת גדרות בצבע לבן שנחשב כזה שמרחיק אותם, ואף באמצעות הדברה אלקטרונית אשר שולחת צלילים שאינם נעימים לעלי חיים אלה ובכך מרחיקה אותם מהמקום.

אז זה הזמן להתכונן ולמגר את כלל המזיקים מהבית בעיקר לפני עונת הקיץ החמה.

 

2020-10-25T21:40:49+00:00
Call Now Button
× פנו אלינו בוואטסאפ...