מבצעים

כל המזמין השירות באתר
מקבל הדברה ירוקה חינם

צרו איתנו קשר

שם מלא

אימייל

טלפון:

נושא הפנייה


call

חידוש רצפות – הפתרון האידאלי

באופן טבעי לחלוטין, גם הרצפות בבית ובמשרד מתמודדות מול נזקי הזמן. ככל שהשנים חולפות מצטברות שכבות שומן ולכלוך על הרצפות, שגם הולכות ומתיישנות. גם אם אתם מקפידים על ניקיון הרצפות לעיתים תכופות ישנם נזקים רבים שקשה להסיר בשיטות הניקוי הקלאסיות והפשוטות, מה שמשאיר אתכם עם מרצפות שנראות מלוכלכות ובעיקר שחוקות. רגע לפני שאתם מרימים ידיים ומזעיקים אנשי מקצוע שירצפו את הבית מחדש (מה שיעלה לכם לא מעט כסף) עצרו ובדקו האם האפשרות של חידוש רצפות יכולה לעזור לכם. בדרך הזו תוכלו לחסוך זמן יקר, כסף רב וגם לא מעט כאבי ראש, וליהנות מרצפות נקיות ונוצצות ללא מאמץ.

צפו בעבודות שלנו

ניקיון דירות
פוליש לפני ואחרי
2

מה זה בעצם אומר?

חידוש רצפות הוא תהליך מורכב למדי שבסופו תיהנו מרצפות נקיות ויפות שיעוררו את החדר כולו לחיים. התהליך עצמו מורכב ממספר שלבים עיקריים, כאשר בתחילת הדרך יתבצע ניקוי יסודי של הרצפה על ידי חברת פוליש מקצועית שבה תבחרו לניהול המשימה החשובה. חברת הפוליש תדאג לביצוע הניקיון באמצעות חומרים איכותיים ביותר וחזקים מאוד, וכך למעשה תסיר את הלכלוך הראשוני. בשלב הבא יבוצע ליטוש למרצפת. פעולת הליטוש נועדה כדי להסיר את השכבה הדקה העליונה ועל ידי כך להסיר כל שאריות של לכלוך או חלודה. בתום שלב זה תוכלו ליהנות מרצפה נקייה ויפה, עם מראה אחיד לכל אורכה. את המראה הזה ככל הנראה לא ראיתם לאחרונה.

החברה האידאלית עבורכם לביצוע חידוש רצפות

אם קיבלתם את ההחלטה לבצע חידוש רצפות ולהימנע בשלב זה מריצוף כללי של הבית, אתם בהחלט זקוקים לחברת פוליש מקצועית ביותר ואמינה מאוד. ישנן חברות שונות שיציעו את השירות החשוב הזה, אך חלקן עשויות להתברר בדיעבד כלא-מקצועיות. רק אנשי מקצוע בעלי מומחיות, מיומנות וניסיון, הם אנשי המקצוע שראויים להיכנס לביתכם, למבצרכם, ולשקם את מראה הרצפות. בדקו היטב עם איזו חברת פוליש אתם נכנסים לפרויקט הזה, שאלו את כל השאלות שמטרידות אתכם ובקשו גם לשוחח עם לקוחות אחרים במידת האפשר. היעזרו גם באינטרנט וברשתות החברתיות כדי לקבל המלצות או כדי לקרוא עוד קצת על החברה ששלחה לכם הצעת מחיר. אל תקלו ראש בתהליך הבחירה הזו, וזכרו – ככל שתהיו בטוחים שאתם בוחרים בחברת פוליש מקצועית ואמינה יותר, כך תהיו רגועים לאורך התהליך ובעיקר תדעו שבסוף הדרך תקבלו רצפה נקייה ומבריקה כפי שגם אתם כבר לא זוכרים אותה.

כל מזמין השירות באתר מקבל הדברה ירוקה חינם

צרו איתנו קשר

מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם